Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babával miket lehet...

5 hós babával miket lehet játszani?

Figyelt kérdés
Nem érdekli semmilyen játék(én is ilyen voltam).Mindig azt akarja,hogy sétáltassam,de még lábra sem tud állni,és azt mondták így elgörbülhet a lába.Megprobálom elterelni a figyelmét róla,de nem megy.Ha lenne valami jó játék azzal bizto s sikerülne
2008. ápr. 12. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor még nem érdekli egy játék sem. Saját magával játszik: a lábával, kezével, nyújtogatja a nyelvét. Mindent megtapogat. Tárgyakat visz egyik helyről a másikra, papírt tép vagy összegyűr. Neki még ezek a játékok. Szeretnek csapkodni, dhatsz neki műanyag fedőket, vagy hangot kiadó puha figurákat. Vagy ha elég ügyes már és van rá lehetőség, akkor egyik vödörből a másikba vizet önthet át.
2008. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a mániája az én fiamnak is, most öt és fél hónapos. Én kukucsot szoktam vele játszani. Letakarom az arcát egy kendővel, elkezdem mondani, hogy "Hol a Krisztián?", erre ő vigyorogva lehúzza a kendőt az arcáról, én meg mondom neki, hogy "KUKUCS".Ezt órákig tudná játszani :)
2008. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a jártatás nem tesz jót, én eleve meg sem mutattam neki, hogy ilyet is lehet, így nem kérte :) 5 hósan én pohárkákból tornyot építettem, amit ledönthetett; rágcsálható rágókát kapott, azokat egy idő után össze is ütögette már. Dobozt kapott, amiből kipakolhatta a dolgait. lyesmik.
2008. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!