Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenképpen sír, ha éhes?

Mindenképpen sír, ha éhes?

Figyelt kérdés
Pár napja kevesebb a tejem, este nagyon kevés. A babám kiszívja mindet, aztán alszik. Tegnap este annyira keveset evett, hogy adtam neki 100 ml-t a lefagyasztott tejből, beszipókázta mindet. Akkor most éhes, vagy nem? Vagy ez egyszerűen habitus kérdése: beéri azzal, ami van?
2009. jún. 11. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk tápszeres volt a kisfiam, de ő bizony jelezte ha éhes volt, figyeld a sírását, én már meg tudtam különböztetni, hogy éhes e, fáradt e vagy csak a figyelmemre vágyik.

Szerintem mindeképpen sírna ha éhes lenne.

2009. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti sír ha éhes!!!ha evés után is elégedetlen,sír,nyüsszög akkor vszínű éhes még.Szopi után fejjés tedd gyakrabban mellre,(így az agyad azt üzit kapja hogy több kell), attól több kell hogy legyen.Amúgy baba vérmérsékletétől is függ mennyire türelmes,az én babám türelmesen kivárta míg kifejtem neki szopi után.Viszont ha sokszor kapja üvegből,megszokja és nem fog kepeszetni a ciciért.A leghatékonyabb a baba.
2009. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt, estére mindig kevesebb a tej, de zsírdúsabb összetételű, mint a reggeli-délelőtti. Nyilván érzed, hogy akkor jobban feszül a melled, este pedig laposabb, ez teljesen normális. Ha igény szerint szoptatod a babád, nincs szükség pótlásra, még anyatejesre sem, mert ha ő kevesellné a tejcsit, mindjárt gyakrabban akarna szopizni, és akkor mindjárt több is lenne. Ha nem látod elégedetlennek, jól alszik szopi után és gyarapodik testileg-szellemileg, akkor minden rendben van. Bízd rá a dolgot! Megcsinálja magának a nagyobb mennyiséget, ha kell! :)
2009. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az enyém is türelmes fajta, és kivár. De annyira nem, hogy éheztesse magát. Ha nyűgösködik, tedd cicire. Nem kell megvárni, míg bömböl.
2009. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hónapos koráig abszolút nem jelezte, ha éhes volt. Kibírt akár 5-6 órát is és még utána sem sírt, hogy éhes. Most viszont 11 hónaposan már nagyon is követeli a kajcsit:)
2009. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!