Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bolygó kerekű babakocsi...

A bolygó kerekű babakocsi jobb, vagy a sima?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A bolygókerekű, hiszen azt úgy tudod tolni, mint egy bevásárlókocsit. A simát minden kanyarban a két hátsó kerekére kell emelni és elfordítani. Volt olyanom, egy borzalom.
2008. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2008. ápr. 12. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.Nálunk szinte az egész város macskaköves vagy ahol nem ott nagyon rosszak az utak,emiatt össze-vissza jár a kocsi kereke.Nekünk a sima nagyobb kerekű babakocsit könnyű tolni, a másikat lehetetlen.
2008. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is a bolygó kerekű, de fixálható.

könnyebb vele fordulni, de képzel el milyen egy salakos, kavicsos terepen menni egy ilyen pörgő-forgó kerékkel :(

borzalom, ezért legyen fixálható

2008. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még jó hogy ennyiféle van:-), köszönöm a válaszokatlegtöbbet sima úton mennénk,a bolygós az kis kocsi, de nem fixálható,a sima meg nagy kocsi.Ezeket úgy kapnám kölcsön,szval melyiket is válasszam,azt hiszem akkor a simát.
2008. ápr. 12. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem szereti a bolygókerekűt, annak általában az a baja vele, hogy olyan helyeken, ahol csúszós a padló (bevásárlóközpontok kőpadlója például), ott nem fordul el a kerék, hanem csak csúszik keresztben, ezért nehéz tolni a kocsit.

Én ennek ellenére azt gondolom, hogy több az olyan hely, ahol jobb a bolygókerék.

2008. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ez is, az is. A bolygó kerekűt én nem szerettem, a sima nagyot AZT igen. Azért is mert 16 hónapos volt a nagyobbik baba mikor megszületett a kicsi, de a nagyba mind a kettő bele fért.(kicsi feküdt a nagy ült, majd mind a kettő ült és elfértek. SZÁMOMRA HASZNOSSABB ÉS JOBB VOLT A SIMA!
2008. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

a bolygokerekü az egy SZAR,

A SIMA PEDIG SZUPER.

nemis értem hogy miért vannak oda a bolygokereküért.fordulni sem lehjet vele. ide-oda csámborog.

mondjuk a bevásárlo kocsikat sem szeretem.

de ha te szereted tolni a bevásárlokocsikat akkor neked a bolygos valo. de tényleg jobb a sima. még fordulni is jobb.

2008. ápr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2008. ápr. 13. 15:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tologasd egy kicsit mind a kettöt és rájösz neked melyik a jobb.Én a simával nem tudok közlekedni,a bolygókereküt az első alkalommal össze-vissza toltam ,de mostmár úgy megy ahogy én akarom.A simával még mindig nem megy pedig azt is gyakoroltam
2008. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!