Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani autósülést...

Tudnátok ajánlani autósülést 0-18 kg-os kategóriában?

Figyelt kérdés
Csak néhány hónapra kellene, mert már megvettük a 9-18 kg-os ülést, de azt olvastam, hogy 1 éves kor és 9 kg alatt nem szabad abba betenni, mivel fékezésnél a nyaka még nem elég erős. Viszont a babahordozó már kicsi.
2012. márc. 15. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nania 0-19-ig ülésünk van,szeretjük.
2012. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
concord ultimax. Kategóriájában az egyik legjobb. Láttam naniát, hát ég és föld a 2, a huzata tiszta müszál. Mindenképpen próbáljátok bele a babát! És nézzétek meg személyesen,ne netről rendelj elsőre,mert élőben más! Főleg a huzat. Nekünk 4.5 hósan lett kicsi a graco hordozó,mert a feje már túlért a tetején, ekkor vettük az ülést. 10 hós koráig háttal utazott,mert addig nem ült stabilan. 2éves koráig használtuk,de elvileg tovább is lehetne,csak az én babám 2évesen már akkora volt,mint egy 3.5 éves
2012. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

néhány hónapra szerintem használtan vegyél egy bébihordozót, vagy kérj kölcsön ismerőstől.

nekünk Espiro Optima van, ez 0-25kg (valójában inkább 0-18kg-ig jó), nagyon szeretjük.

2012. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Britx First Class Plus van. Én még jó darabig nem tenném a nagyobb kategóriába a gyereket. Minél tovább van hátrafelé bekötve, annál jobb. Szerintem azért mert mondjuk 10 kilós egy gyerek még egyáltalán nem biztos hogy elég erősek az izmai, csontjai. Fiam 9600gramm, semmi pénzért nem tenném a 9-18kg kategóriába még.
2012. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van: [link]
2012. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!