Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Kislányom 11.5...

Mit tegyek? Kislányom 11.5 hónapos és pár napja nem akar enni! Amúgy élénk kisbaba megy és mászik is, foga nem látszik, hogy jönni akarna új!

Figyelt kérdés
Ha eszik akkor is csak keveset és figyelem eltereléssel! Mit csináljak megtömni nem lehet! Inni viszont szépen iszik, szopizik is időnként, viszont éjszaka többx felkell mert korog a kis hasa, éhes, na akkor szopizik!
2009. jún. 11. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én kislányom is 11 hónapos és Ő sem eszik egy ideje. Neki biztos nem a foga, már van 8 és most úgy néz ki semmi további. Lehet ez a hülye fülledt időjárás az oka.
2009. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ráhagynám. Kislányom ebben a korban rendszeresen csinálta ugyan ezt - egyik héten nagyobb adagokat evett meg, mint én, a másikon meg kétségbe voltam esve, mert semmit sem evett. Ha a viselkedése élénk, szokásos, iszik eleget, ahogy írod, akkor nem kell tenni semmit. Esetleg keressetek olyan falatkákat, ételt, amiket mindig szívesen megeszik - nálunk ilyen a kefir és a tejföl. Barátnőmnél meg a csemege uborka volt ilyen.

Ebben a korban a babák remekül tudják, mikor mire van szükségük. A te babád ráadásul szopizik is. Remek!

Mindig legyen időben étel a babád előtt, de ne erőltesd, mert rosszabb lesz. Majd visszajön a kedve.

2009. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!A meleg a gyerekeket is megviseli.Sok gyerek így reagál.Készíts Neki valami hűsítőt.Ne forron add az ételt és próbálj sokszor keveset adni.
2009. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerin tem is a melegtől

az enyém tegnap hidegen ette a gyümölcsös bébiételt, és a tápszert is csak hidegen issza

2009. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Anyummal beszéltünk pont erről a napokban és én is ilyen voltam 1 éves korom körül, azt mondta a védőnő, hogy ha éhes leszek majd eszek és így is volt, nem híztam és nem fogytam, de utána jó evő lettem. Nekünk is vannak napok, amikor nem eszünk annyit.
2009. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!