Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki március 14-én szült, hogy...

Aki március 14-én szült, hogy van a babátok? Miket csinál már?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 13-án született. Már egynaposan emelte a fejét hason, pár naposan már át is fordította, azóta meg sem áll a forgolódásban. éjjel hason alszik nappal hanyatt. már akár 8 órát is alszik éjjel, nappal keveset. egész nap szórakoztatni kell. már megfog dolgokat, mindent figyel, a lábait le sem állítja, állandóan ülni szeretne, már erőlködik is hogy hátha fel tud ülni, persze nem sikerül. aztán gagyog sokat, csörgöt megfog szájba veszi, mindent rág, főleg az öklét, nyáladzik, buborékozik. bcg még nem fakadt ki. 3500-al született most 6100. szinte egész nap cicizik, azon is alszik el sajnos. sokat nevetgél, mindenkire. más most nem jut eszembe. neked miket csinál?
2009. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom március 8-án született 4 kilóval, most 5 és fél kiló, csak anyatejes.

Tegnapelőtt hasra fordult, állandóan izeg-mozog, a bébihordozóban is húzza magát előre.

A legjobban azt szerti, ha az apja fogja kezében és mészkál vele, lakásban, udvaron, szeret nézelődni.

Egyenlőre csak a kezét gyömöszöli a szájába, folyik a nyála ezerrel, még nem nyúl a dolgok után.

Mosolyog mindenkire.

Autóban, babakocsiban jól el van, általában elalszik.

Este 7-től hajnali 2-4-ig alszik, utána változó, hohgy mikor ébred, ma pl. nyolc után kelt, de van hogy 6-kor ébresztő.

2009. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az én kisfiam 6-án hasra fordult,azóta is ezt csinálja+azt amit a tietek.a nyál itt is folyik ezerrel!!:)

szóval akkor ügyes babák! köszönöm a válaszokat! jó egészséget nektek!

2009. jún. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!