Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire pontosak a homloklázm...

Mennyire pontosak a homloklázmérők?

Figyelt kérdés

A Brendonban most akciós (Bébé Confort 9990,- ft.) Infravörös technológia mérési idő 1 msp.

Érdemes ilyet venni?


2009. jún. 11. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk van sima popsis,meg vettünkmolyat ami homlok és fül hőmérő!Jónak tűnt de 1x kipróbáltuk mind a 3-at és totál más jött ki és nem kis eltéréssel...:(

szóvl nem tudom...vki azt mondja jó vki h nem!a legbiztosabb a popsis,de még a fülhőmérőre is azt mondom ok.....a sima homlok az szerintem anniyra nem pontos....bár ha igazán lázas akkor biztos megmutatja az is!

2009. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy jó-e, mi is ezen gondolkodunk.

Viszont a Lidl-ben most 3.990.-

2009. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is láttam a Lidl-ös újságban, de nem tudom, hogy melyiket érdemes megvenni. 1 éves a babóm, és mostmár nem tűri a popsiban való mérést, ezért akarok másmilyet venni.
2009. jún. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!