Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi kell a kórházba a babának...

Mi kell a kórházba a babának és a mamának? (SZOLNOK)36 hetes kismami!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Konkrétan nem tudom, ezt érdemes a védőnőtől megkérdezni, de általánosságban leírom:

Neked papucs (fürdeni, járkálni), köntös, több hálóing (könnyű legyen benne szoptatni), nagy nedvszívó képességű betét, bugyi (érdemes eldobhatót venni), ha beindul a tejelválasztás szükséged lehet melltartóbetétre, melltartóra, esetleg mellszívóra (nekem ez nagyon hasznosnak bizonyult), ill. én vittem be Bepanthen kenőcsöt, ha kisebesedne a mellbimbóm (utána a baba popsijára is használhatod). Ezeken kívül evőeszközök, pohár, tisztálkodószerek, törölközők. A babának én nem vittem semmit (nálunk nem kellett), csak a hazajövetelkor: ruhát textil pelust, eldobható pelust, mózeskosarat, plédet, pólyát. Ennyi jutott most eszembe, remélem segített:-)

2008. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a kórházban kérdezd meg inkább. Nálunk most derült ki, hogy a SOTE 1-en már nem adnak a bébinek sem semmit, nekem kell vinni a ruhát, takarót, pelust, törlőkendőt is. Elég röhejes, nem?
2008. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!