Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám (tápszeres),...

6 hetes babám (tápszeres), adok neki plusz folyadékot (babavizet), de szobahőmérsékleten nem hajlandó meginni, csak melegítve. Másnak is így van ez?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni, hogy megigya szobahőn is?
2009. jún. 11. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy ez mindig is vitás kérdés volt,hogy adjunk-e teát, vizet stb. a babának.Én függetlenül a védőnő tanácsától teáztattam már 4 hetesen,mivel óránként akart enni...Nem sok sikerrel ment,nem fogadta el,sem a vizet, semmit.Csak tápszer,meg anyatej.Nem volt elég tejem...

A lényeg: Biztos vagy benne hogy szüksége van rá?Lehet azért issza csak melegítve,mert a tápszert is melegítve kapja.A a barátnőm lánya (5 hónapos) szintén csak melegítve akarta inni, így az anya inkább nem adott neki.Mikor nagy meleg volt,akkor kínálta,szobahőn,az első kort után kerekedett a szeme,de aztán lassan,elfogadta,igaz csak akkor ha tényleg szomjas volt.Ha úgy gondolod, hogy szükséges,akkor próbáld meg fokozatosan hidegebben adni.Mindig csak egy kicsivel add kevésbé melegen,remélhetőleg észre sem veszi:)

2009. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanígy voltam én is pár hete, aztán már nem melegítettem neki a teát, de csak fokozatosan adtam neki egy kicsit hidegebben, csak egy kicsit meglangyosítottam és úgy kínálgattam neki, végül el is fogadta. Azóta szobahőmérsékleten issza. Próbáld ki, hogy csak kicsit legyen először hidegebb mint ahogy szoktad, aztán ha hozzászokott utána fokozatosan.


Boldog babázást:) 11 hetes baba anyukája

2009. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!