Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 5 hónapos babának akim...

Egy 5 hónapos babának akim most mult el nem rég 5 hónapos, mit kéne tudni! Kellene már ülnie esetleg mászni vagy valami mást?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 23:36
 1/4 Nikcsi ***** válasza:

Ulni, maszni meg boven raer.

Az en fiam ennyi idosen, az oldalara fordult, fogta a targyakat mindket kezeben, nyult ertuk stb. Neha-neha a hasara fordult, de a kis kezet mindig maga ala gyurte. :) Ugy 1 honap mulva illene (minden baba mas, enyem pl kesobb csinalta) forognia.

2009. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is illett volna megfordulnia, de ő nem foglalkozott nagyon a papírformával, mert már elmúlt 1 héttel 8 hónapos, mikor először átfordult hátról hasra. Már próbálkozott egy ideje, oldalra tökjól elfordult már. A titok abban volt, hogy délelőtt a játszószőnyegéről eltettem minden játékát, csak 1-et hagytam ott, ami nagyon érdekelte, úgy, hogy háton fekve ne érje el. Estére meg is fordult. Nekem a védőnő azt mondta, hogy 8 hónap a nagyon-nagyon határidő a fordulásra. Ha nagyon aggódsz, mindenképp beszélj a dokival, védőnővel, és meglátjátok. Lehet hogy ő is egyszerűen csak lusta.
2009. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt minden "okosság" le van írva!

:))

2009. jún. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én kislányom tegnap volt 5 hós. Már kb. 2 hete hasról hátra, hátról hasra fordul, most ezzel szórakozik egész nap. Mászni, ülni nem tud, arra még ráér. És van még egy cuki dolog, amivel leköti magát: szopizgatja a lábujját. :))) Annyit nevetünk rajta.....

Jó babázást

2009. jún. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!