Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt aludtak gyermekeik...

Akik együtt aludtak gyermekeikkel azoktól kérdezném?

Figyelt kérdés

18 hónapos Lánykám nak van külön szábája de nmem merem még öt otthagyni egymagára éjjel.

hogy kezdjek hozzá? mert kb éjfélig nem lehet gond addig aludni szokottt de felkelni inni kis vizet. Hogy oldjam meg tegyek be egy kislámpát megtalálná az üvegét vagy sirva fakadna s eresne? szeretném már otthagyni de rettegek hogy baj lesz

Hogy kezdje k hozzá?


2012. márc. 13. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen tegyél be lámpát neki estére ami ad egy picike fényt!Mi is igy csináltuk és nem sirt nem keresett!Megszokta hamar!
2012. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mind a 2 gyerekkel úgy csináltam hogy pár hétig mellé feküdtem az ágyba míg el nem aludtak. Azután halkan kiosontam a szobából. Ha véletlenül felkeltek vissza mentem és megvártam míg vissza aludtak. nálunk a szobába égett egy kis jelzőfény nekik de most már csak a folyosón ég egy kislámpa hogy lássanak este ha van valami. A kicsivel 1-2 hét volt mire odaszokott a naggyal kb.1-2 hónapig eljátszottuk ezt az oda fekszek kiosonok dolgot.
2012. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ma éjjel elkezdem
2012. márc. 13. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi ez a rettegés a részedről? Mi történhetne vele?!

Így valóban nehéz lesz az átszoktatás, ha anya retteg...Ezt egy picit át kellene beszélned valakivel, mert nem reális!


Meg kell beszélni a babóval, hogy most már nagylány, megkaphatja a saját rezidenciáját! Úgy mondd, hogy büszke legyen magára, milyen nagy. Sokkal többet megért, mint sem gondolnád..:)

Az éjjeli lámpa nagyon jó ötlet, lehet a kikában is kapni. Nem a hagyományos lámpára gondolok, hanem ami külön gyerekeknek van. Annak jó tompa a fénye.

Emellett meg kell vele beszélni, hogy a vize az ágya mellett lesz, ott megtalálja. Én először a délutáni, majd utána az éjjeli alvását szoktatnám át.

Ha messze van a szoba a hálótól, akkor bébiőrrel minden lépését hallod.. No para, egyszer el kell őt engedned! Hagyd őt felnőni, ha esetleg sír, akkor átmész hozzá, megvígasztalod, majd visszamész a helyedre.

Így lesz ő is önálló lény:)

2012. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!