Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem szép neveket?...

Írnátok nekem szép neveket? (fiú, lány) Olyanokat, amik szerintetek "megállják a helyüket"? Ti melyik neveket adtátok a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. márc. 12. 19:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

2 fiunk van: Zsombor és Zsigmond.

Lánynevünk mind2 alkalommal Gyöngyi volt.

Harmadjára még nem tudjuk, hogy mi lesz. Nehezen találunk mindkettőnknek tetsző nevet.

2012. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Nekünk Nimród lett a kisfiunk. Szerintem nagyon szép név. Ha egyszer lesz lányunk ő Kamilla lesz.
2012. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

fiú: Áron, Ádám, Bálint, Benedek, Vilmos, Vince, Vendel, Ágoston, Balambér, Bonifác, Gerzson,Illés

lány: Hanna, Sára, Róza, Rita, Ziva, Olga, Luca, Szvetlána, Irina, Tabita

2012. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
jé! tetszik még valakinek a Balambér? ezt szerettem volna ha fiam lett volna, de mindenki azt hitte viccelek és kinevettek. pedig nem.
2012. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
jé! tetszik még valakinek a Balambér? ezt szerettem volna ha fiam lett volna, de mindenki azt hitte viccelek és kinevettek. pedig nem. még jó, hogy lányaim vannak.
2012. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem írnám le melyik nevet választottuk. Még az kéne, hogy tucatnvet csináljak belőle... magadtól nem tudsz választani? nyisd ki az utónévkönyvet és válassz!
2012. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom Eszter, ha fiu lett volna Máté nevet kapta volna.
2012. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Alex, Bálint, Bence

Eszter, Anna, Hanna

Ezek a kedvenceim.

2012. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Kedves 16. köszönöm a hasznos válaszod! Akkor minek kell beírni? Amúgy nem feltétlenül tetszene az a név pont amit te adtál, de mindegy. Az ismerőseidnek sem mondod el a gyereked nevét, nehogy tucatnév legyen belőle? Van utónévkönyvem, de a kérdésem arra irányult, hogy más mit tart a mai világban, korban elfogadható névnek.

A többieknek köszönöm!

2012. márc. 16. 18:35
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy Petra nevű kislányom van:)

Johanna lett volna de apának nem jött be:)


Ha fiú lett volna akkor András:)

2012. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!