Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, a babámnak hasmené...

Mit tegyek, a babámnak hasmenése van?

Figyelt kérdés

8,5 hós kislányomnak délután 4szer volt vizesen híg széklete. Ebédre sóskát kapott krumplival és marhahússal, tízóraira evett bebivita-s vegyesgyümölcs pürét.

Lehet ettől hasmenése? Enni evett rendesen, inni is elég sokat ivott (3,5 dl teát, ennyit sose szokott).

Mit adjak neki holnap, milyen hasfogó kaják vannak? Nektek volt már ilyen? Remélem tényleg csak a kaja és nem vm vírus.

A hangulata nem változott, jó kedvű, bár délelőtt elég nyűgös volt. Foga még nincs, de nincs is megduzzadva az ínye.


2009. jún. 10. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyers alma, (almalé hajt), sárgarépa főzve akár levesből, banán, Kubu-ital.

Mi is most küszködtünk, nekünk a fogunk miatt volt hasmenés, enyhe láz. Én kihívtam a dokit.

Ha holnap is ilyen lesz akkor vidd orvoshoz.

2009. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Normafloor-t vegyél a gyógyszertárban, az jó kis antibiotikum a beleknek mellékhatás nélkül. Én is ezt adom neki, ha ilyen gondja van. Könnyen emészthető ételt adj neki és minden rendben lesz. Ja és sok folyadék! Ha láza nincs akkor nem lehet túl nagy gond...

Jobbulást!

2009. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen, holnap délutános a doktornéni, ha délelőtt lesz még hasmenése, mindenképpen elviszem.
2009. jún. 10. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
napi 10 kakis pelenkáig nincs gond.Orvos nekünk alma kompotott mondot, rizs , ropi. sok folyadék .
2009. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Egy-két kocka jóminőségű étcsokoládé remekül rendbehozza a hasmenést. Adhatsz még neki Normaflore ivóoldatot ( recept nélküli ), háztartási kekszet, és bőven folyadékot, akár egy csésze kamillateát is.

Az előttem író is jókat írt.

2009. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a 20:54-es
2009. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kamilla az hashajtó hatásu
2009. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!