Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki tudja h a Rossmanos...

Van aki tudja h a Rossmanos tejpép gluténmentes? Hipp márkáju közt van gluténmentes de még van vmilyen más márkájú közt is ilyen? A védönöm azt mondta h glutént tartalmazó tejpépet ne adjak a 7 hós babámnak majd csak 1 év után.

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossmanosból is van gluténes és mentes, Dm-sből dettó.

A Milupa-t és a HIpp-et tudom én is ezenkívül. A Hipp jóval olcsóbb.

Én úgy adtam fiamnak gluténest, hogy nem néztem mi van a dobozra írva, 6hós kora óta kapja, és semmi baja, most 8hós múlt.

De ha a védőnőd azt mondta, hogy inkább ne adjál én a Hippet ajánlanám.

Fiam pl. a Rossmanost és a Dm-st nem eszi meg... :)

2009. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a 9 hós lányomnak a rossman-os kukoricagrízes tejpép a kedvence. ( szintén gluténmentes)

a Dmnek, Müllernek is van saját gyártmányú tejpépe meg tápszere is.

érdemes összehasonlítani a tápanyag-táblázatot a nevesebb gyártók termékeinél meg ezeknél. elég kevés különbség van köztük - árban viszont elég nagy : a német drogériás termékek jellemzően kb feleannyiba kerülnek.

nekünk erre a gyerekorvosunk hívta fel a figyelmünket, aki egyébként immunológus is.

2009. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Mildipép tejpépekből veszem a gluténmentest, bár a múltkor a férjem vett belőle gluténosat (elnézte) és azt is odaadtam neki. Mondjuk a mi védőnőnk meg azt mondta h nyugodtam adjak neki gluténos dolgokat is, fiam 8 hónapos. Ki érti? Mindenki mást mondd. Mondjuk azóta én sem adtam gluténos cuccot neki.
2009. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Milupának is vannak gluténmentes tejpépjei.Ami 4 hós kortól adható az (szinte)mind gluténmentes,de a 6 hós kortól adhatók is.Különben a neten meg tudod nézni a termékeket,csak üsd meg a google-ba,hogy Nesté,v.Milupa,v.Hipp,v.Humana tejpépek,és a cég honlapján több infóhoz juthatsz.
2009. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!