Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hangosan sír a babátok?

Hangosan sír a babátok?

Figyelt kérdés

Kicsit gyügye a kérdés,tudom,de néha úgy érzem, hogy majd megsüketülök a babám mellett. Más babája is nagyon erőteljesen sír? Sokszor köhögésbe fullad annyira erőlködik. Egyesek szerint el is van kényeztetve, mert állandóan felkapkodom. Tényleg mindig felveszem, mert el sem tudom képzelni, hogy abbahagyná, ha nem tenném.

Előre is köszi a válaszokat!:-)


2009. jún. 10. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

amikor valami konkrét baja van,vagy hisztis,akkor nagyon hangos az én drágám is :-) ilyenkor jobb ha felveszem,mert képes eladni a lakást.

Amúgy amikor csak gügyög,"beszél"-szinte alig van hangja.

2009. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 hós fiam ha rázendít nem hallani egymás szavát:) hihetetlen,hogy ilyen pici testből ekkora hang jön:)én sem hagyom sírni,lányomat is így neveltem mégsem lett elkényeztetve csak tudja ha baja van rm számíthat(12éves)
2009. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is óriási a hangja:-) Ha nekiáll sírni, beszéddel,játékkal, énekkel, stb. egyáltalán nem lehet már hatni rá, úgy sír, szinte sikít. 6 hónapos lesz nemsokára, de Ő már a szülőszobán hatalmas hanggal kezdte az életét;-)
2009. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!