Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisbaba lehet hisztis?

6 hónapos kisbaba lehet hisztis?

Figyelt kérdés
Nem egy, véleményen vannak a védőnők, ezért a kérdés.
2009. jún. 10. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Az enyém ha nem kap meg valamit, akkor a tipikus szaggatott, hisztis sírásba kezd. Kb. 10 másodpercenként tart egy kis hatásszünetet, várja hogy reagálom le. Ha továbbra sem kapja meg, akkor megint jön egy kis hiszti. Ez így meg kb. 2-3 percig, utána feladja. Sajnos mindig olyan dolgokat akar megkapni játéknak, ami veszélyes lehet rá nézve.
2009. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos vagy sem borzasztóan kitartó....Volt, hogy útközbe cicire kellett tennem(nem vagyok az utcán szoptatás híve) hogy megnyugodjon!
2009. jún. 10. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is az erzesem, hogy bizony lehet hisztis

egy majdnem 6 hos kiscsaj anyukaja

2009. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
JA a nagykönyv szerint sem lehet hisztis...Csak akkor mi ez és hogyan kezelitek estére hulla vagyok,mire kitalálom hogy jó a kisasszonynak!!!
2009. jún. 10. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bizony.

A lányomnál is kb ekkor kezdődött.És hibá minden csak rosszabb lett.Persze ha valamit nem szabad azt nem szabad, úgyhogy a hisztit kell valahogy utána kezelni ez helyzettől függ.A lányom most 9 hós és egy kis terrorista.Hiába minden, viszont nem hagyja abba a sirást, lehet hogy lepontoznak de egyszer mértem az időt, na 35 perc sirás után megvigasztaltam,de még kitartóan csinálta volna tovább is.Azóta figyelemelterelés van:)

2009. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elegem van a nagykönyvekből. Lehet hisztis. Nekem 4 hós a picilányom és érdekes, hogy lerakva ordít, amikor felveszem, akkor fülig ér a szája. Ne mondja senki, hogy ez szeparációs szorongás meg miegymás. Ez hiszti kőkeményen, de mindezekkel együtt imádom!
2009. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hol az ellentábor????
2009. jún. 10. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!