Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a Vigantol cseppet úgy...

Baj ha a Vigantol cseppet úgy adom a babámnak hogy a szájába bele cseppentem?

Figyelt kérdés
4 hónapos,de kezdetektől így csinálom.
2009. jún. 10. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, csak bekerüljön a szervezetébe. Így még talán jobb is, mert tuti bekerül annyi, amennyi kell.
2009. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Csakhogy a vitaminok zsiban oldódnak, ezért cseppentjük az anyatejbe/tápiba, nem a szájba.
2009. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
en mindig a szajaba cseppente, most 5 honapos, sosem merult fel bennem h maskent kellene. de mire gondoltal, kiskanalra? szerintem az sokkal nehezkesebb
2009. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Zsírban oldódnak.
2009. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 doki is, meg a védőnő is azt javasolta, hogy cseppentsük a szájába. Így is tesszük.
2009. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
10:45 valaszolo- a szervezeteben oldodik fel a mar bevitt zsirban, nem elotte kell feloldani zsirt tartalmazo dologban. gondolj bele, h pl a repa is tartalmaz A vitamint es ha elragcsalod, akkor sem oldodik fel elotte semiben a szervezet megis tudja hasznositani
2009. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Mi is a szájába cseppentjük a vigantolt, de nekem így is ajánlották, mondván hogy mivel olajos formulája van így rátapad gyakorlatilag arra amivel adod neki. Ha a szájába cseppented valóban annyi megy amennyinek kell.
2009. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ok, meggyőtetek, a szájába fogom cseppenteni!:)
2009. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tényleg zsírban oldódnak a vitaminok, ezért is egy olajos oldat a Vigantol. szóval nyugodtan cseppentsd a szájába.
2009. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült mindig a szájába cseppenteni.Én azt csinálom hogy rácseppentem a cimijára és tutira le szópizza róla.Nekem ez vált be.
2009. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!