Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben 2 hetesen már...

Ilyen időben 2 hetesen már kivihetem a picit sétálni?

Figyelt kérdés

Persze, nem órákra, csak 1-2 kör az utcában, hogy szokjuk a levegőt. Aztán majd egyre többet. Sajnos, nincs erkélyünk, hogy kitegyem levegőzni.

És mennyi ruhát adjak rá így 25-30 fokban? Takaró?

(első baba, tapasztalatlan vagyok még)

Köszönöm!


2009. jún. 10. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ki csak ne a legnagyobb melegbe. Csak késő délután. Nem kell jobban felöltöztetni, mind magadat. Egy kis body vékony rugdalózó bőven elég, persze sapival. Betakarni meg egy könnyű lepedő vagy textilpelenka is megteszi.
2009. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Lehetőleg 11 és 15 óra között ne vidd ki, mert nagy az uv sugárzás. Akár a nap is érheti, de akkor kend be a bőröcskéjét napvédő krémmel. Minél magasabb faktorszámúval.
2009. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. jún. 10. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, én már 1 hetesen kivittem és akkor is ilyen meleg volt. Egy rövid ujjú bady és egy vékony takaró, meg sapi elég rá. Nem kell túlöltöztetni, mert az még rosszabb. És nem kell a melegöltözetre szoktatni, mert az sem egészséges.
2009. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!