Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka pelenkáztok?

Éjszaka pelenkáztok?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam,hogy a gyereket kizárólag etetni szabad éjjel.Én ki szoktam cserélni a pelusát!Mit mondtok?
2009. jún. 10. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idős. ha még eteted éjjel, akkor ki is cserélheted a pelust nyugiban... én is cseréltem, amíg igazi pöttöm volt. aztán mikortól átaludta az éjjelt, azóta nincs éjjeli peluscsere.
2009. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
csak akkor cserélem, ha nagyon sok pisi van, vagy ha bekekil. egyébként nem zavarom fölöslegesen. etetéskor szinte rögtön elalszik, ha pelózom, nehezebb visszaaltatni.
2009. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12 napos a kislányom és a pelenkázás attól függ, milyen az éjszakánk. Volt már, hogy átaludta az éjszakát, persze, ilyenkor nem keltegetem. De azért átlagban 1szer felkel enni, olyankor pelus csere is van:)
2009. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
két gyerkőcöm van, egyiknél sem cseréltem pelust, se lámpa kapcsolás, semmi. Megszoptattam, és huss, vissza a kiságyba.
2009. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 10. 10:24
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hetes a lányom, én is csak akkor cserélem ki, ha sok a pisi vagy bekakilt.
2009. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!