Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire élvezheti egy 1 éves...

Mennyire élvezheti egy 1 éves baba a nyaralást?

Figyelt kérdés
nagy dilemmába vagyok,mert még eddig csak a saját ágyában aludt.Jó lenne a kikapcsolódás egy 2-3 napra,de félek,hogy megsínylené.Eléggé ragaszkodik a megszokott dolgokhoz.Szerintetek próbáljuk meg?Egyszer úgyis el kell kezdeni nem?Tapasztalatok e téren és vélemények?
2009. jún. 10. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
tapasztalat még nincs, az én babóm 14 hónapos lesz, és mi felkerekedünk egy belföldi hosszú hétvégére, én is tartok tőle, de nekünk már nagyon nagy szükségünk van a 'levegőváltozásra', persze a napirendünket igyekszünk tatani (altatás, etetés, fürdés időpontja pl)
2009. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi fél évesen vittük 5 napra. Nagyon jó volt, szállodában laktunk, előre kértünk kiságyat (utazót kaptunk) etetőszéket, és bármikor melegítettek kajcsit, vizetforraltak a konyhán nekünk. Akkor még ringattam picit lefekvés előtt, és az otthoni takarókkal takartam, meg egy-két plüsst is mellé tettem. Éjszaka ha felébredt evett, reggel még kicsit közénk bújt. Nappal sokat fürödtünk, és kocsikáztunk, amikor valamit megnéztünk, a hátunkon vittük. Most egy éves, és újra készülünk 6 napra. Én bíztatlak, persze sokmindent (főleg a napirendet) előre beszéljétek meg.
2009. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!