Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom elmúlt 4 hetes, és...

Kislányom elmúlt 4 hetes, és még híre-hamva sincs a bcg oltásnak a karján. Más is járt már így? Mikor kell megismételni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! a fiamnak is csak annyi jelentkezett, hogy a bőre olyan volt, mintha beütötte volna, véraláfutás szerű. A dokinő azt mondta, lényeg, hogy valamilyen reakciót mutasson. ha jól tudom, 5 és 6 hós korban ellenőrzik és utána oltják újra. az én fiam nem kapott még egy szurit.
2012. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kisfiamnak nem volt heg, azt hiszem fél éves korában oltottuk újra, de az sem jött ki.
2012. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy rémlik, kisfiamnak egy picit később lett sebes. Vagyis először piros, majd jól feltöltődött és kifakadt (kb 2 hétig többször is telítödött és minden fürdetésnél kifolyt a "cucc") Mára (4 hónapos) csak egy kis sebszerűség látszik a karján.

Kislányomnak nem eredt meg, ezért fél éves korában ismétlőt kapott.

2012. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most egy kicsit megijedtem... Az én fiam most 2 és fél éves, és neki sem eredt meg, sőt nem is látszott semmi. De nem kapott ismétlőt, mert azt mondta a védőnő, hogy a doktornő megtapogatta, és elég, ha egy picit meg van duzzadva. (A kicsifiam 3 hós, neki csupa genny.)
2012. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a lányomnak 3 hós korában kezdett el látszódni, most egy éves és már csak pici heg van ott. én is aggódtam, h nem láttam, de szerintem a tiédnek is elő fog jönni :)
2012. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiamat 9 hónaposan oltották újra, mert az 1. BCG-nél nem volt semmi reakció.

4 hetesen korai aggódni, még simán mutathat reakciót később is.

2012. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, hogy még van időnk.
2012. márc. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!