Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyi idő után tért...

Ki mennyi idő után tért vissza szülés után dolgozni?

Figyelt kérdés
Esetleg a régi munkahelyre, vagy újat kellett keresni??
2009. jún. 9. 21:28
 1/7 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!

A fiam oktoberben szuletett, es augusztusban mar megyek vissza dolgozni, de csak reszmunkaidoben, heti 2 napot a regi munkahelyemre.

2009. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éves korában,ha lenne hova visszamennék.De pedagógusként sajnos nem számíthatok sok jóra,ahol szülés előtt dolgoztam ott csak szerződésem volt.Pedig a mama tudna is vigyázni a Picurira.Egyrészt a gyes-ből megélni nem lehet,másrészt vágyom vissza a "társadalomba":)
2009. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, tudom, le fogtok pontozni,az én lányom két hós volt mikor muszáj volt visszamennem dolgozni heti két napot éjszakázok. Kislányom nagyon jó alvó, első perctől átalussza az éjszakát, úgyhogy ezzel nincs gondunk. Így legalább apa is babázik.
2009. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

21:37-es vagyok

régi munkahelyemre vettek vissza

2009. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a babám 4 hós(most 13 hós) kora óta járok be heti 2x-3x fél napra,(félig saját érdekeltség a cég).A babát is viszem,hasonló körülmények vannak számára,mint itthon(van utazóágya,fürdő,hűtő,mikro,pelenkázó)A régi munkahelyemre járok be.
2009. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nekem 10 hós a kisfiam,de eszem ágában nem áll visszamenni,különben is lehet hogy nincs is már hova,mert amikor felvetettem a főnöknőmnek hogy jövő augusztusban lesz 2 éves a kicsikém ,és Gyes mellett vissza mennék dolgozni de csak 8 órában ,erre közölte hogy hát ez még megbeszélés tárgyát képezi!!

Ebből azt szürtem le hogy nem igazán van melóhelyem!!

Ugy érzem!!

De remélem rosszul érzem!!

Mondjuk szeretnénk kistesót amint nagyobbacska lesz a kisfiam!

Áplónő vagyok!!

De a páromnak mondtam hog

2009. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy nem szeretnék visszamenni csak ha betölti a 3 évet!

Erre ő rendben !!

Egészjól keres és igenis itthon a helyem a pici mellett!

Az előzö folytatása!!

Üdv

2009. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!