Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos a kislányom....

6,5 hónapos a kislányom. Milyen babakocsit használjunk most neki? Nekünk téliesített van de nehéz is. Szeretnék másikat venni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Vannak klassz kis esernyőre csukható nyári sportbabakocsik, amibe már biztosan beteheted. Én karfásat ajánlanék, mert a babák előszeretettel kapaszkodnak bele. Olyat válassz szerintem, aminek dönthető a támlája. Én manóm még 2 évesen is szívesen aludt el séta közben benne és nem szakadtam meg, ha bkv-zni kellett.
2009. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

nekünk Chicco Simplicity van, ami egy 5,5 kilós, lapracsukható sportkocsi.

így néz ki:

[link]


nagyon szeretem, mert könnyű, jól kezelhető, a kupolája jól használható, majdnem vízszintesig dönthető, nagy a bevásárlóhálója, levehető a huzat és 1 kézzel össze tudom csukni

akciósan 15 ezerért vettem pár hónapja (bár nem volt hozzá esővédő meg lábzsák, de esővédőt vettem külön 2300 ft-ért, lábzsákot meg nem használok úgysem), teljes áron ha jól rémlik 35 ezer körül van.

Nem bántam meg, h ezt vettem meg, szeretem nagyon!

2009. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a gyors válaszokat
2009. jún. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!