Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit csinál egész nap 11...

Kinek mit csinál egész nap 11 hós babája?

Figyelt kérdés
Az enyém csak akkor van csendben ha mellette ülök vagy kézben van.Amint kimegyek a konyhába,vagy elfordulok üvölt.Próbáltam azt is hogy beszélek hozzá miközben kimegyek,hogy hallja hogy ott vagyok.Semmi nem jó neki,gyakorlatilag lépni nem tudok.Ha meg viszem magammal,egy kis idő múlva már az sem jó neki.Mit csináljak?
2009. jún. 9. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van...bele kell törödni most ilyen korszakukat élik sajna..sőt éjjel ha felsir akkor is csak nekem nyugszik meg
2009. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős! Nálunk ez kb 2 hete volt, de nem vettem fel mindig, hagytam hagy hisztizzen, adtam neki játékot és gyorsan feltalálta magát. tudom nagyon kemény időszak, volt hogy végig bőgtem a napot az idegességtől. Aztán gyorsan megértette nem lehetek állandóan vele. Most lerakok 2-3 játékot a szobájába meg a nappaliba konyhába így bármerre megy elfoglalja magát. Nálunk most reggel 8kor van ébredés, átöltözés, reggeli 10 ig jön megy mászkál, 10-12ig alvás, 12kor ebéd 4ig fent van játszunk kicsit, vagy sétálunk, vagy csak kimegyünk az udvarra, 4kor uzsi, 6ig alvás, aztán 8ig ismét játék, fürdés, vacsi és alvás reggelig
2009. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nálunk van így!Már kezdek kikészülni az ordítástól.Lépni nem lehet tőle mert üvölt.Lehet gonosz vagyok,de valamikor kell főzzek,takarítsak meg ilyesmik.....
2009. jún. 9. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Pakol ,rámol,tör,zúz,földet(virág) megenné,lapot,újságot széttépné,elorozza a ruhákat,amiket elől hagyok,és elkezdte a fiókokat kirámolni.Szval minden szépet és jót.-))

Nagyon élvezi,de a nem szót nehezen érti,huncut,mert tudja hogy nem szabad,mosolyog is rá,és van hogy abba hagyja,de ahogy elfordulok már nyúl is érte.A tv- mindennap lenyalja,hiába minden,egyszerűen néha alig bírok vele,pedig csak fogódzkodva megy még.

Állókája elég nagy,ha nem lát én sem tudom benne hagyni,múltkor vc-re is elvittem magammal pisilni,csakhogy ne sírjon,de néha van hogy ha muszáj kicsit pityereg.Főzni akkor főzök ha alszik,vasalni meg olyankor tud játszani ha lát,de sokáig nekem sem.Ha tehetem apja vigyáz rá.Sokszor így lesz vasárnapi ebéd kis sütivel,húslevessel stb.

Nehét,megértelek.Ha nincs segítség pláne.De lassan eljön az az idő amikor már nem lesz szükségük ránk,akkor meg az lesz a rossz.Ez az idő hamar elmúlik.Próbáld rávenni egyedül játszon,mindig egy kicsit,nem könnyű.Nem nagyon adok inkább tanácsot hisz jómagam is hasonlóan vagyok.Inkább csak kitartás,hisz hamar felnőnek!

Ja takarítás,hát nekem a felmósóvízbe rendszeresen belemászik:-)

Na mindegy nem sorolom.

2009. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem vagy gonosz, ez így van rendjén, hisz valamikor csinálnunk kell a háztartást. Adj neki játékokat és engedd hogy ott legyen a közeledbe, de ne vedd fel. Egy kis sírás, de megérti hamar. Néha mosolyogj rá, puszilgasd meg, aztán folytasd a dolgod.
2009. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj takarítani meg főzni sem tudok mikor alszik,mivel egy max másfél órát alszik,azt is délben.Ilyenkor élvezem a csendet....

Megcsinálok mindent,de addig megy a hiszti,ritka mikor elfoglalja magát valamivel.Na mindegy,egyszer túllépünk ezen a korszakon is.Köszi a válaszokat!

2009. jún. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!