Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamnak eddig...

1 éves kisfiamnak eddig nagyon jó étvágya volt. A meleg miatt van?

Figyelt kérdés
10 kg, jól hízik, de a főtt ételt nem szereti. A tápszert megissza, kenyeret (vajas, májkrémes stb) a gyümölcsöt imádja. Mit tehetnék, hogy megegye a főzeléket?
2009. jún. 9. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is egy évesek vagyun és nálunk is vannak ilyen napok, igaz nem állandó probléma. Én arra gondolok, hogy talán bújnak lassan a hátsó fogak és nem épp kellemes érzés igy rágni. Igy kicsit pépesebbre csinálom az ebédet, ugy elfogy.

Ha akkor sem eszik, akkor nem kap mást, mert gondolom nem éhes és nem is sirdogál utána. Általában ha igy megy két három napig, a negyedik napra úgy megéhezik, hogy akkora adagot bevág hogy csak lesek, hogy hova fér bele ennyi kaja.

De épp a múltkor olvastam, hogy ez életkori sajátosság is lehet. Minden más érdekesebb az evésnél, és ezt hajlamosak ilyenkor hanyagolni.

Remélem tudtam picit segiteni

2009. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!