Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy a 10 hetes...

Létezik, hogy a 10 hetes babámnak elég napi kb.500-550 ml? 4,10 kiló, elvileg neki már 600at kéne ennie.

Figyelt kérdés
Szóval: az eddigi legtöbb 570 volt, amit megevett. Az utóbbi napokban eléggé megcsappant a tejem, van úgy, hogy estére csak 50-60 ml van neki. De evés után nem sír, szépen alszik, 5-6 órát éjjel, nappal is délután 3-4 órát. Valóban nem éhes, vagy csak beletörődik, hogy ennyi van? Egyenletesen gyarapodik, kaka is van, pisi is van. Pótoljak neki eltett anyatejjel, vagy ne?
2009. jún. 9. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még 5 hónaposan is volt, hogy csak ennyit evett. Némely babának az átlagnál jóval kevesebb is elég, úgy tűnik...
2009. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mindíg jóval kevesebbet evett mindíg, mint ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Én nem is foglalkoztam ezzel sose. Ha meg még éhes lenne akkor nyugi úgy sem törődne bele, hanem ordítana hogy ő még éhes. Tehát akkor szerentem jól lakott. Ráadásul ha meg alszik is éjszaka. Mondjuk este lehet hogy megpróbálhatsz neki adni ha van a fagyóban anyatej, mert akkor lehogy reggelig is kibírná és nem kellne fel enni.
2009. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem bánom, hogy egyszer felkel, mert legalább kiszívja a cicit. Ha még akkor sem kelne fel, végképp kevesebb tejem lenne, ezt meg nem akarom. :-)
2009. jún. 9. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!