Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövő héten lesz 4 hós a...

Jövő héten lesz 4 hós a babám. Gond, hogy még az oldalára se fordul?

Figyelt kérdés
Le tudná valaki írni, hogy milyen technikával fordulnak oldalra? Mert akkor segítenék neki.
2009. jún. 9. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam úgy fordult oldalra, hogy megfogta a lábacskáját, amerre fordulni akart és úgy vett lendületet. De 6 hónapos korig kell forognia, úgyhogy még nem vagytok elkésve.
2009. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal tudsz segíteni, ha aláteszel egy pokrócot és azzal lassan átgördíted.
2009. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, ha még nem fordul, felesleges erőltetni. Az én babim sem fordult 4 hónaposan még semerre, csak gyönyörűen emelte a fejét. Aztán 5 és fél hónaposan fordult a hátára, kerek 6 hónaposan meg a hátára. Semmiről nincs lemaradva!
2009. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 3 vagyok, az én picúrom is úgy fordul, hogy ha pl: jobbra fordul akkor megfogja a bal lábát és azt húzza át egy lendülettel. Vagy fordítva.
2009. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek! Azt hiszem fog az menni mert valami hasonló mozdulata van csak nem jön össze neki bár az az igazság, hogy nem sokat gyakorolja.
2009. jún. 9. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!