Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kislányom nyakában...

10 hetes kislányom nyakában egy borsó szemnyi kis dudort találtam. Mi az?

Figyelt kérdés
A füle tövétől egy picivel beljebb van kívülről semmi sem látszik. És csak a jobb oldalon van, a bal füle alatt nincs. Volt vagy van valaki babájának ilyen?
2012. márc. 6. 06:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyirokcsomó lesz az, elég gyakori. Mutasd meg dokinak, hátha mondjuk piros a torka is a babának. Amúgy semmi teendő nincs vele. Akkor kell vele foglalkozni, ha hosszabb ideig nem múlik el.
2012. márc. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat. Megnyugtatott egy picit, mert csak délután rendel a gyerekorvos addig halálra izgultam volna magam.
2012. márc. 6. 06:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak is van a nyakán pici kora óta. Mutattam a dokinak, annyit mondott, hogy figyeljem, ha nő, ha érzékeny neki, akkor van teendő. Azóta is tapintható, főleg, amikor beteg.

E miatt ne vidd le a betegek közé, max. hívd fel a dokidat.

Aztán tanácsadásra elviheted, ha gondolod.

2012. márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyirokcsomó, de az én lányomnak is volt a nyakán, és ciszta lett belőle, műteni kellett. Mindenképp mutasd meg hozzáértő dokinak! A háziorvosunk nem látta, mi az, azt mondta, zsírcsomó, és a sebész mondta, hogy ciszta. Kicsi az esély, hogy nektek is az, de mutasd meg!
2012. márc. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt monda a gyerekorvos, hogy a kórházi bcg oltástól van, de a lányomnak 2db borsónyi. Ha nem pirosodik be, akkor nincs vele gond. Szerinte sokáig meg fog maradni, majd 1 éves kora körül múlik el.
2012. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is BCG miatt volt csomó, mondjuk nálunk hónaljban, de szerintem nálatok is az lesz.
2012. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!