Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne szenvedjen...

Mit tegyek, hogy ne szenvedjen ennyit? Hogyan enyhíthetném fájdalmát? Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

6 hónapos fiamnak bújnak ki a fogacskái és már semmi sem használ neki.Dentonix gél,dologél nem vált be.Patikában meg mást hiába kérek nem adnak,mert ez jó rá.Van valami más?

Nagyon kivagyok...


2009. jún. 9. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Chamomilla 15 Ch, homeós bogyó is szokott segíteni. Viburcol kúp, szintén homeós.
2009. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Chamomilla vulgaris 15ch ezt kérd. Szerintem megéri kipróbálni, nekünk csak ez segített. Már az első nap enyhültek a panaszok. Ez egy homeopátiás szer és bár soha nem hittem volna, hogy egyszer egy ilyen szert bárkinek is ajánlok, most mégis megteszem mert nekünk tényleg használt. 7,5 hós kisfiú anyuja
2009. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy 595 Ft nálunk a patikában. Második voltam.
2009. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia és hol tudom beszerezni?

Filotékában nincs

2009. jún. 9. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi is a homeos gyógyszerekre esküszünk, azok használnak. Nekünk van borostyánláncunk is! Az is remek (www.borostyanlanc.hu). Dologél is nagyon jó szerintem. De tudod hogy a homeosoknak az a lényege h folyamatosan kell alkalmazni? Feltöltődik így a szervezet a hatóanyaggal és remekül fejti ki a hatását. Nekem van egy doksim is fogzás és a homeopátia címmel, ha írsz privátot, elküldöm! KITARTÁS!
2009. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan gyógyszertárban kapsz, ahol árulnak homeós szereket. Nálunk egyébként 549 Ft 1 fiola.
2009. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Orvossal fel tudod íratni a susp. anaesthetica nevű ecsetelőt. Jó ízű, érzéstelenítőt tartalmaz. (28 hetes gyógyszerész km)
2009. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még csak most csaptatok bele a lecsóba!!! Ajjaj ez nálunk még mindíg tart 11 hónapos a fiam. Eleinte cici se volt jó neki fetrengett a fájdalomtól. Később már bevált a cicire rakás nem evés miatt hanem nyugtatás miatt +vele kellet összebujni(pedig egyedül alvós baba)Most már nem szopizik elég ha csak ringatom ha felsír a fogai miatt neki már 8 foga van, az első kettő nagyon fájdalmas a többi már nem annyira. De még én is 2*3*4*szer felkelek néha egy éjjel hozzá. Sok szerencsét, ja a camomilla vulgaris homeos bogyó lehet,hogy segít,vagy ha nagyon ordít nurofen suspenzió de ezt dokival,besz. meg.
2009. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Akkor kiprobálom:D

2009. jún. 9. 12:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk akkor kellett a Nurofen kúphoz folyamodni, amikor 3 éjjelen át nem aludt. Dokinéni megnézte, és egyszerre jött 4 foga. Én persze itthon nem láttam, mert olyan drasztikusan nem néztem a szájába.

Drnéni mondta, hogy éjjelre adja neki Nurofen kúpot, mert annak van egy olyan jótékony hatása is, hogy kimondottan segíti a fogázs fájdalmát elviselni. 2 éjjel adtam neki kúpot, és utána semmi baj nem volt. Amúgy nem vagyok gyógyszerpárti, eszembe nem jutott volna kúpozni...

Nappal jól viselte a fájdalmat, bár akkor rajta volt a borostyán nyaklánc is, nem tudom ért e valamit. Azóta egyesével jönnek a fogai, és nincs gond.

Kitartás!!!

2009. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!