Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok 7 hós babámnak...

Mit adhatok 7 hós babámnak főzelék címén? Hogy készítsem el?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miket evett már. Az én fiam 7,5 hónapos és én úgy csinálom, hogy főzök meg többféle zöldséget, egy kis husit (csirke- vagy pulykamell) és ezt turmixolom le, így eszi. Szóval nálam ez a főzelék. Van aki tápszert, anyatejet és olajat is tesz bele egy kicsit. Úgy hallottam, hogy a legújabb kutatások alapján a glutén bevezetése is 6 hónapos kortól ajánlott, ezért szerintem 1-2 hónap múlva már hagyományos főzeléket is kaphat rántással. Én legalábbis így fogom csinálni.
2009. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt le tudod tölteni a Nagy babaszakácskönyvet. Sok jó receptet találsz benne ételleírással. A hozzátáplálás kezdetétől egészen a nagyobbacskáknak való majdnem "felnőttes" ételekig. Sok sikert a főzőcskéhez!
2009. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én amúgy innen tájékozódom:


[link]


Első voltam.

2009. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok Itt a link, az előbb lemaradt:S

www.kismamablog.hu/konyvek

2009. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!