Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem ad tízórait babusának,...

Aki nem ad tízórait babusának, de ötször megeteti egy nap, leirná hogyan?

Figyelt kérdés
7,5 hós fiam eddig igy evett: 7- kor 200 tápi, 11- kor 1 ü gyümi, 2- kor 1 ü főzi hussal, 4- kor már megint kérte a 200 tápit, este 8:30- kor 200 tápi. Pár napja még kifesziteni sem tudom a gyümire a száját, harcok áránmegy le szűk fél üveg, ezért kínomban tegnap bontottam egy főzit, amit 100g gyűmire egy féllel megevett, igy 2- kor is csak 100 fözi csuszott. Délután a barátnőm megetette egy féladag tejpéppel, amire lehuzta még a 200 tápit. Ugy döntöttem, nem eröltetem a gyümit, hanem dél körül egyen inkább teljes főzit. Vagy mit tegyek? Akkor semmi gyümölcs? Segitsetek légyszi egy bénázó anyunak!
2009. jún. 9. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem mindig szorakozok így külön-külön pl. tegnap a krumpliba raktam a cseresznyét . 1.Reggel táp majd 2.délelött még táp , 3.utána fözi zöldsséges v. gyümölcsös . majd köv. etetés a4. maradék fözi +táp (ha kell) és este 5. sinlac pép. és napközben gyógytea v. vízecske.van hogy olyan kedvem van hogy külön adom a gyümit, v. meggy lét készitek v. öszibaracklébe rakok sinlacot, napközben v. meggylébe.
2009. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elsö vok. az üveges kaják is keverve vannak gyümi-zöldség -hus. én azértkeverem ,meg így hogy pamacsolok gyorsabb.
2009. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kicsi este nem fáradt a sinlac kanalazáshoz? Vagy üvegből adod?
2009. jún. 9. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiam (11 hós) elég későn kel reggel, így kimarad a tízórai, mert délelőtt még aludni is szokott.

Általában így alakulnak az evéseink:

reggel 8 körül 210 ml tápszer

délben 200 gr főzi

délután fél 4 körül 200 gr gyümi

este fél 7 körül tejpép gyümivel

este 9- fél 10 körül 250 ml tápszer

2009. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
üvegböl adom a sinlacot mert ö szeret még üvegezni az olyan nyugtao számára . A fözelékes cumi lyukát még kínyulitottam fórró tűvel.És így jó a cumi sinlak-gyümölcsléhez is napközben. Főzit kanalazuk.
2009. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
éjszaka alszik? mert nekem azóta igen hogy pépet eszik este.Volt hogy ugy húzztam ki az esti vacsoráig hogy én is adtam neki tejpépet és így fürdésig kibírta és utána a sinlac. Én teszek el cseresznyét ,meggyet a fagyasztóba hogy a rizspépbe betudjam késöbb is keverni a gyümölcsöt, így lesz gyümölcsös-tejberizs házilag.
2009. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!