Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes terhes vagyok es...

9 hetes terhes vagyok es semmilyen tuneteim nincsenek se hanyinger semmi eznormalis?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs hányinger, az lehet normális, de, hogy semmilyen tüneted nincs, az furcsa... (menzeszed, gondolom nem jött meg, ez már tünet) de ettől függetlenül nem biztos, hogy gond. Nálam sajna azt jelentette, hogy elvetéltem :( Szerintem, ha nem mostanában voltál dokinál, azért nézesd meg magad, remélem, csak nagyon szerencsés vagy, hogy elkerülnek ezek a dolgok.
2009. jún. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi bajom, sot, mindket gyereket jo keson vettem eszre emiatt, meg trehanysag miatt is, mert egy ideje mar nem irom, hogy mikor menstrualtam:-)
2009. jún. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat az az igazsag hogy tunet az is igaza van az elso valaszironak hogy mar masodjara maradt ki a menszeszem, meg erzekeny a mellem nagyon megvan duzzadva barnul a mellbimbom jaa meg ma nagyon megkivantam a kovaszos uborkat:( csak nem jutottam hoza sajna meg,de remelem hamarosan a lanyommal is akovaszos uborkat ettem ! ha azt nezzuk ezek mind terhesegi tunetek:)
2009. jún. 9. 04:37
 4/7 anonim ***** válasza:
A hányinger nem törvényszerű. Nekem sem volt a 9 hónap alatt. A mellfeszülés nálam is jelentkezett (ebből sejtettem, hogy várandós vagyoki :-) ). Később majd jönni fog a többi tünet (esetleg lábvizesedés), de nem törvényszerű, hogy végig "szenvedd" a 9 hónapot. Én szerencsés voltam, gyönyörű, könnyű 9 hónapom volt :-)
2009. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor mégis vannak tünetek:) egyébként én sem voltam egyáltalán rosszul. Mondjuk 9 hetes korom körül már nagyon fáradékony voltam, legszívesebben minden délután aludtam volna.
2009. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Nekem sem volt az égvilágon semmi tünetem, még a 18 hetes UH-n ki is röhögött a dokim, mikor kérdeztem, hogy tényleg ott van-e a baba. Akkor kezdtem csak érezni, hogy terhes vagyok, mikor már látszott a pocim, és éreztem mozogni a manóm. És ez így ment végig, tök sima, tünetmentes terhességem volt, semmi az égvilágon nem jött ki rajtam, amiket terhességi tünetnek neveznek. Ráadásul 9 kg-ot híztam összesen, nem vizesedtem, totál "problémamentes voltam", és egy gyönyörű, egészséges, 3 kg-os kislányom született 39+3-ra.
2009. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
No látod, hát vannak tünetek :) Gratulálok, boldog babavárást! :)(1.)
2009. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!