Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átélt már valaki hasonlót?...

Átélt már valaki hasonlót? Fürdetem a 4 hónapos picuromat és belenyelt egy pillanatra a vizbe...

Figyelt kérdés

Még most is remegek..

Fürdetem a 4 hónapos picuromat egyszercsak egy nagyott rántott magán és belenyelt egy pillanatra a vizbe,de az orrába is belement a viz,elkezdett fuldokolni,nem vett levegöt,nemtudtam mit csináljak csak sirtam és kiabáltam hogy vegyél már levegöt,elkezdett lilulni az arca,leblokkoltam teljesen,ráztam,ütötem a hátát de semmi,aztán végül már csak azt láttam,hogy rám mosolyog,de én még mindig tiszta ideg voltam,felsem fogtam,hogy már jól van,ez kb 2 perc volt de nekem maga az örökké valóság! Ez volt eddigi életem legrosszabb élménye amikor nemtudtam,hogyan segitsek a kisfiamon.Ezt az érzést nem kivánom senkinek


2009. jún. 8. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is megtörtént hasonló....3 hetes volt és fürdettem,fordítottam hasra és sok volt a víz véletlenül belefejelt!Nagyon megijedt ő is meg én is.szintén nem akart levegőt venni hasonlókat csináltam mint te és bőgtem remegtem!Nagyon rossz volt,átérzem a helyzeted!Azt mondták ilyenkor rá kell fújni mikor nem vesz levegőt!Nyugodj meg nincs semmi baj:)
2009. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annakidején a hugom 2 évesen lenyelt egy anyát. Megakadt a torkán, nem kapott levegött, belilult. Anya 5 percig küszködött mire kitudta szedni. Addig levegö nélkül volt. Ma egy egészséges 20 éves. Nyugodj meg te is, semmi baja nem lessz.
2009. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Húúúú,még olvasni is rossz volt...de most már nyugi,nincs semmi baj.Szerintem én is tanultam az esetedből:-)
2009. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Még a hideg is kiráz, ha rágondolok, hogy mit éltél át. Semmi baj, próbálj megnyugodni, és nem idegeskedni.
2009. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is történt olyan, hogy nagyon megijedtem, mert fuldoklott a babám. De nem a víz miatt. Én az ágyrácson hagytam a törülközőt és ő reggel magára rántotta. Arra keltem, hogy fuldoklik. Nagyon megijedtünk mind a ketten. Az egy olyan korszaka volt, mikor mindent a fejére húzott. Egy ideig betakarni se mertem éjszakára. Mert amúgy a plédet is a fejére húzta, csak akkor nem fuldoklott...
2009. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen még nem történt velem de mégis átérzem mit érezhettél!Viszont a törölközős anyukától most sokat tanultam!!!Éjszaka oda szoktam teríteni a textil pelust az ágyrácsra hogy ha éjjel etetni kell kéznél legyen büfizésnél.Mostantól soha többet nem teszem oda!

Bele sem merek gondolni hogy az én hibámból ez velünk is előfordulhatott volna!Hiába a légzésfigyelő ha nem önszántából nem vesz levegőt hanem azért mert nem tud.

Szörnyen érzem most magam! :(((

Bocsi az off-ért!

4 hós kisfiú anyukája

2009. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok a törülközős anyuka.

Tényleg ne hagyj semmit az ágyrácson, mert veszélyes lehet. Én a pelenkát a feje alatt hagytam sokáig, ha büfizne, azzal is körbetekerte magát. Mostmár leszokott erről, szerencsére. De vigyázni kell nagyon.

2009. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!