Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittetek ki eloszor a...

Mikor vittetek ki eloszor a babatokat setalni? Hogy szoktattatok a levegohoz/setahoz? Milyen idoben? Mennyi idore?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
1 hetes mult a kislanyom.Mikor vigyem ki?Mit adjak ra?
2009. jún. 8. 19:52
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

az én lányom tavaszi, én elkövettem azt a hibát, amit a védőnő mondott: nem vittem ki 6 hétig, mikor megszületett. szerintem ez hülyeség. úgyis szellőztetsz, ilyenkor max. jobban betakarod a gyereket (gondolom), úh. már eleve szoktatod a levegőhöz. szerintem 2-3 hetes korában már kicsiket: 5-10 perceket kiviheted, akár de-du. is.

2009. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja, mit adj rá: vékony sapka, ami védi a fülét, ha olyan idő van, mint ma Dél-Pesten (mérsékelt meleg), akkor én vékony hosszú ujjút adnék rá, és vékony nadrágot.
2009. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 2 hetes korában vittem ki először csak 10 percre, majd másnap már 15 percre, utána már fél órára és így tovább. Ha nagyon szeles az idő akkor inkább zárt helyre vidd ki, mert nekik még a fülük nagyon hamar begyullad. De ilyen időben kis vékony nacit és vékony hosszújjút ajánlok én is.

Boldog babázást:)

2009. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hetes korában vittem ki először, augusztusban. Nagyon meleg volt, így kb. fél órát voltunk kint először, és fokozatosan kb. 10 percekkel emeltük az időt.
2009. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, body, rugdalózó, kissapka és egy nagyon vékony takaró volt rajta.
2009. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Vasárnap született a lányom,rá egy hétre kivittük,kicsit.Téli baba,januárba született.MOst az idő is jobb,ne húzd tovább.Szerintem kezd 10-15 perccel,aztán emeld.Már nagyon jó idő van.A sapit el ne felejtsd!
2009. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!