Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szokás elkezdeni a...

Mikor szokás elkezdeni a babáknál, az önálló evés megtanítását? Hogy kell hozzá kezdeni? Hogy kell megtanítani?

Figyelt kérdés
Kezdő anyuka vagyok, és tanácstalan vagyok, hogyan kezdjek hozzá! Nagyon nagyon hálás lennék, ha leírnátok, hogy csináltátok...

2012. márc. 3. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez is olyan dolog szerintem,amit eröltetni nem érdemes.Akkor kell elkezdeni,ha már látod,hogy nagyon szeretné kipróbálni.Az enyémek még csak most próbálkoznak a kanállal(kézzel persze már megy a kaja szájba tolása),de kész agyvérzés!A ruha,az asztal,a parketta,szóval minden olyan lesz!De nem aggódok miatta,elég gyorsan fejlődik a kézügyességük.Biztosan hamar belejönnek!
2012. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mikor surut eszunk (13 hos kislány) o is kap egy kis kanalat. Es akkor probálkozik kanalazni. Egyet én adok neki, egyet o rak a szájába.
2012. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Nem akarom erőltetni. Csak nem tudtam mi a menete.

Köszönöm :)

2012. márc. 7. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!