Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a nagy melegben is kell...

Ebben a nagy melegben is kell melegíteni a tápszert?

Figyelt kérdés

Nem tudom máshol milyen az idő, nálunk borzasztó meleg van. Én magam biztos nem kívánnék semmi meleget. A babó tápszerét kell ilyenkor melegíteni, vagy jó szobahőmérsékleten?

2 hós baba anyukája


2009. jún. 8. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 7 hónapos lesz, de én melegítem neki a tápszert, igaz már csak naponta kétszer kap. A főziket viszont szobahőmérsékleten kapja.

Szerintem annyira melegítsd meg, hogy langyos legyen, az én fiam például "hidegen" nem hajlandó megenni.

2009. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy egy 2hós megigya hidegen...de semmit sem kell, ha nem akarod melegiteni, add szobahőn.
2009. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom meginná e, nem próbáltam még, csak nem tudom szabad e..
2009. jún. 8. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem megitta 2 hósan hidegen.Ugyanis volt hogy úton voltunk nem volt lehetőség megmelegíteni és megcsináltam neki hidegen.Elfogadta nem volt semmi gond.Van hogy most is így csinálom séta közben ha megéhezik nem rohanok haza mert nem meleg a víz ugyan ugy megissza.Próbáld ki hátha elfogadja.
2009. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi ha séta közben csinálom meg olyankor sem hideg mert a táskában nem hűl le annyira kb szobahő na meg ilyen időben amúgy is hamar felmelegszik a víz amit viszek neki.Nem tudom hogy ezt szabad-e de még nem volt ettől semmi baja.
2009. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!