Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a babát a babakocsiban alvásról?

Figyelt kérdés

barátnőm kislánya 10hós,csak menet közben alszik.. szegény lány folyton megy vele,kocsiba be,babakocsiba át,séta..éjjel is tortúra,de akkor "csak" otthon kell vele babakocsizni.


otthon az ágyban ordít,a most már a járókában is..


akinek sikerült az átszoktatás,várom az ötleteit!


2009. jún. 8. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is babakocsiba aludt sokáig. Először mondjuk a du-i alvást próbálja meg a kiságyba átrakni. Sajnos máshogy nem fog menni, kicsit sírni kell hagyni szerintem. Be kéne rakni mellé a kiságyba anyukájának valami ruháját, hogy érezze az illatát, zenélő az ágy fölé és menni fog remélem. Nálunk bevált
2009. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lesz egy-két kemény nap, de be kell tenni a kiságyba és hagyni. Legyen ott az anyuka. Vegye ki ha nagyon ordit, nyugtassa meg, majd vissza. Ez máshogy nemigen megy!
2009. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a módszert olvastam valahol, és nélunk nagyon bevált! Berakja a kiságyba, és simogatja 2 percig. Utána akárhogy is sír vagy üvölt, kimegy. 5 percre. Utána vissza, 2 perc simi, buksit, hátát, hasát... Hiába sír, ki kell menni, majd újabb 5 perc múlva vissza. Kivenni a kiságyból nem szabad. Borzasztó nehéz, az embernek majd megszakad a szíve, de tényleg beválik. Nekem 3x kellett bemennem majd elaludt. Akitől ezt olvastam, az 2 órát kűzdött, de utána rászokott a baba h az ágyában aludjon. Persze lehet h több alkalommal is próbálni kell majd mire megszokja h az ágyában alszik. Remélem segítettem.
2009. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Altassátok el a babakocsiban, onnan be az ágyba, hason lehet a popót ringatni le fel, vagy oldalra, vissza alszik... később el lehet hagyni a babakocsit.

Ha nem válik be, kell kerék a kiságyra :O)

2009. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,továbbítom! :)
2009. jún. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!