Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a gyümölcsöt délután 2...

Baj ha a gyümölcsöt délután 2 evés között adom a babámnak?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal nyúz, hogy délelőtt kellene, de délelőtt a tejpépet követeli a drágám! :)
2009. jún. 8. 14:05
 1/7 A kérdező kommentje:
6 hónapos tápszeres baba!
2009. jún. 8. 14:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj :-)Mennyi idős a baba??uzsira is kaphatja :-))
2009. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok kitartás adjál neki az a lényeg hogy kap:-))Ne hallgass senkire mert mindenk mást mond főleg az öregebbek:-))
2009. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én azért adtam délelőtt, mert ha esetleg nem bírja a pocija, akkor ne este, éjszaka kínozza. egyedül a sütőtökkel jártunk így, hogy nagyon fájt tőle a pocak, és amíg ki nem kakilta, sírt nagyon.

de ha nektek ez bevált, és nincsen semmi gond, akkor ne hallgass senkire :) ahogy nektek jó, úgy csinálj mindent :)

2009. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is délután adom, de nekem még senki nem szólt, hogy nem akkor kéne. Nálunk az az uzsonna. 7,5 hós baba anyukája
2009. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is délután esszük, tízóraira joghurt van nálunk.
2009. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én belerakom a tejpépbe.Próbáld ki.
2009. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!