Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam az utóbi hónapban nem...

Kisfiam az utóbi hónapban nem nőtt. Mának is volt ilyen problémája?

Figyelt kérdés
3 hónapossan is ugyanannyi cm volt mint ma 1 hónap után,se a feje,se a mellkasa, se hosszra nem nőtt.Gyarapodott 40 dkg-ot.tapasztalatokra lennék kiváncsi,az orvosunk azt mondta nem baj.2.900kg 50 cm született.Most pedig 6 kg és 60 cm.
2009. jún. 8. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az én fiam másfél évig 12 kg volt:-)most 13 kg és 3 éves múlt ja és nagyságra sem erőlteti magát:-))Ha a doki rendben találta ne aggódj!!
2009. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még nincs gyerekem, de annak idején velem is hasonló volt a "problémája" anyunak. Nem nőttem, csak híztam, úgy néztem ki, mint egy Michlen-gumibaba. :) A gond csak az volt, hogy nem fértem a ruháimba. Aztán nekiálltam nőni, és abba se hagytam 162 cm-es magasságig.
2009. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is csak 1 cm-t nőttünk és 30 dkg-ot híztunk. 2800 grammal született és 48 cm-rel a lányom, most hét hós lesz és csak 6300 gramm és 63 cm. :-) Nem vagytok lemaradva, és ha a súlya gyarapszik biztosan nincs gond.
2009. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gond! lehet, hogy lesz olyan hónapja, amikor meg sokkal többet nő, mint a nagykönyv szerint.

nekem 3,5 éves a kisfiam, 14 kg és 98 cm. nem egy nagy fiú, pedig 3800g-mal született :)

2009. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az gyermekorvos megnézi a babát, s látja, hogy rendben fejlődik. A baba egyszer hízik, máskor nyúlik. Nagyon arányos a babád, nem is kell neki nagyobbnak lennie, szerintem tökéletes! Nem tudod úgysem húzni, hogy nőjön:-) 2 fiam van, mindkettő kb 10 cm-t nőtt fél év alatt, úgyhogy a te babád is rendben van!
2009. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Furcsa hogy 3 cm nőtt eddig havonta, most meg semmit.Arra is gondoltam,hogy a védőnő elmérte vagy ilyesmi....mert a kisrugdalózóit elég rendessen kinőte.
2009. jún. 8. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi furi. Kislányom 2 hónapos korában 6 cm-el volt hosszabb, mint 1 hónaposan, aztán a 3. hónapban egy centit sem nőtt, viszont 4 hónaposan megint 6 cm-el volt hosszabb, mint 3 hónaposan. A súlya viszont mindig jól alakult, az első két hónapban havi 1 kg, aztán a 3. hónapban 65 dkg, míg a 4. hónapban 55 dkg.
2009. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!