Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni babának...

Hol lehet kapni babának adható gabonapelyhet?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, h ilyen-olyan gabonapehely, amivel dúsítani lehet a baba kajáját. De könyörgöm, mondja már meg valaki, hol lehet ilyet kapni??!!
2009. jún. 8. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már korábban is voltak ilyen kérdések.

Gogle: Holle bio rizspép :ezt írd be a keresőbe és lefogja hozni a weboldalakat ahol meg lehet rendelni.

Régebben a www.hazipatika.hu oldalon is lehetett rendelni.

2009. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen idős a babád? Biztos, hogy adni akarsz neki olyan gabonapelyhet? A sima kajától nem növekszik eléggé?

A lányom 15 hónapos, de még nem kellett dúsitanom semmivel a kajáját.

2009. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bioboltban nagyon sokféle dolog van,amit adhatsz a babádnak.Gabonapelyhet is ott kapsz,segítenek is,hogy milyet vegyél.Néha jó a változatosság és nem csak a krumplival lehet sűríteni az ételt :)))
2009. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is inkább a változatosság kedvéért adom neki néha, egy kis gyümölccsel vagy joghurttal keverve. Olyankor is használom, ha mondjuk tudom, hogy aznap kevesebbet evett (másból). Heti 1-2 alkalommal...

Nem tudom hol laksz, de ezeket a dolgokat meg lehet venni a Corában, Auchanba, Tescoba... is. Vannak bio és nem bio verziói. Ha biot akarsz, keresd meg a biorészleget, biopolcot és kisebb tasakokban vagy dobozokban találsz ilyet, mindegyiken írja mi micsoda. Zabpehely és kukoricapehely szinte mindenhol található.

A nem bio pedig többnyire a müzlik környékén kell keresni.

Láttam már a Dm-ben, Rossmannban is.

Az én babám lassan 1 éves és evés előtt beáztatom vagy 20 percre, aztán keverem a gyümölcshöz.

Minden jót!

2009. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bioboltban, dm-ben kapsz gabonapelyhet. A klasszikusokat (zab, búza) talán még a nagyobb hipermarketekben (Tesco). Ha babád 6 hós, akkor először a gluténmentesekkel kezd, később adhatod a gluténosakat is. Én sok és sokféle gabonát adok a kislányomnak (kiváló energia, rost, fehérje forrás). Zab, árpa, rozs, búza. Sokan nem ismerik, de egészséges a hajdina és köles pehely is. Minden nap adok neki valamelyikből. Eleinte beáztatom, aztán megfőzöm egy kicsit, majd leturmixolom. Gyümölcshöz vagy akár főzelékhez is szoktam adni. 8 hós kortól joghurthoz is adhatod. Sajnos nagy hiba, hogy sokan a pelyheket tejjel eszik :-(( De joghurttal más kombináció adódik, az sokkal hasznosabb. Remélem tudtam segíteni. (Kiváló lenne, ha vassal dúsított pelyhet találnál, de azt sajnos én sem tudom, hogy egyáltalán forgalmaznak-e Mo-on.)

2009. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!