Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma foztem a 8 hos babamnak:jo...

Ma foztem a 8 hos babamnak:jo vagy sem?

Figyelt kérdés
picit sos vizben rizset megfoztem,kulon edenyben vizben repa,cukkini,petrezselyem zold.ezt mikor megfott osszeturmixoltam oliva olajjal es ket kocka kiolvasztot pipi husival. en bar nem ennem meg de a kicsi lanyomnak izlett. jol parositotam a dolgokat?vagy nem jot adok a babamnak?
2009. jún. 8. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én pont így csináltam! Sztem jól csinálod, én van, mikor teszek bele egy kis snidlinget is, jól kihozza az ételek ízét, a p.zselyemz.is nagyon jóóó!
2009. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ok !!! koszike .es minden jot kivanok !!! :)))
2009. jún. 8. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Jön már a foga a picidnek? Vagy van már neki? Akkor nem kell már turmixold, csak villával nyomkodd össze, hogy ne legyen túl darabos. Kanalazgathatja már Ő is, adj a kezébe egy másik kanalat és azzal irányitsd a szájába az ennivalót. Imádni való lesz, ahogy élvezi, hogy ő is tud már enni.
2009. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem nincs meg fogacska.hat szoktam adni neki is kanalat csak meg nincs eteto szeke es mindent ossze mazgital o inkabb azt elvezi hogy kiszedi a tanyerbol a papit es a kis kezevel ugy mocsingolja.koszike az otleteket! :)))) minden jot!!! :))
2009. jún. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!