Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukák! Vagy akik...

Angliai anyukák! Vagy akik már utaztak repülővel. Mit hová pakoljak? És egyáltalán mit vigyek feltétlenül?

Figyelt kérdés

Öt napra Angliába megyünk repülővel. A csomat fejenként lehet 20 Kg. De mit tegyek a kézipogyászba? 13 hónapos a kislányom és az én ölemben fog ülni a repülőn. Odafelé másfél, visszafelé két és fél óra az út. Már önállóan megy a kislányom.

Gyógyszereket nagyjából tudom, germicid, Betatide, Calcimusc, Fenistil, Vigantol, Cebion, a homeos cuccok de még ezeken kívül mit? Írassak valamit hányinger ellen is neki? Magne B6-ot? Pelenkát ott szeretnék venni majd, és ruhából sem akarok sokat tenni mert ott szeretnék venn neki ruhácskákat amennyit lehet. Mivel foglaljam majd le a lányomat a repülés alatt? És nem fog fájni a füle? Ha mégis akkor mi a teendő? Minden tanácsot szívesen veszek.


2009. jún. 8. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A kézipoggyászba(10 kg, de nem mérik le) tegyél mindent ami a babának szükséges 4-5 óra alatt, mert gyakran több időt vesz igénybe a repülő út. Bár én még nem repültem babával, de azt olvastam, h folyadékot is felvihetsz számára a gépre (lehet hogy meg kell majd kóstolnod). Odafele és visszafele is 2,5 óra az út (1,5h-t az időeltolódás miatt írnak a menetrendben)+ amíg leadod és felveszed a csomagokat.

Fájhat a füle de az ellen semmit sem tudsz tenni, talán felszállás előtt ringasd el. Ha alszik észre sem fogja venni a felszállást. (szerintem max. a felszállás leszállásnál ijedhet meg)Az út sima, olyan mintha buszon ülnél. Hányingerre írathatsz gyógyszert de nem hinném, hogy gond lenne miatta.

Ahol pelust lehet venni, ott vény nélküli gyógyszereket is árulnak. Ha komolyabb baja lenne a kislánynak beviszitek egy walk in centre-be, ott ellátják. Repülés alatt talán olvashatnál neki mesét, nézegethetnétek a könyvet.

Ha szokott inni babateát, azt hozzál, mert itt nem lehet kapni.

2009. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!