Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyiért tudnám...

Kíváncsicska kérdése:

Szerintetek mennyiért tudnám eladni a Huggis pelusból a 3-as méretet? 1 teljes csomag+fél (126db)

Figyelt kérdés
1-2-t használtam semmi baj nem volt vele.Megvettünk a hármasból 2 csomaggal erre mire elhasználtuk a felét derült ki hogy ezt nem brja a bőre.Kidobni nem akarom ismerőseim közül nem ilyent használnak.
2012. márc. 1. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam a Liberoval.Vettem 2csomaggal mire az egyik fele elfogyott kiütötte a kislányomat.Vissza kellett nekünk is térni a Pampershez,előtte mindig ezt használtunk.

Én az egész csomagot eladtam,a felet meg odaadtam valakinek.

Mivel én a dm-ben szokom venni a pelenkát 25%-os kuponnal így azon az áron adtam el.Te mennyiért vetted?

2012. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fél áron,vagy kicsivel többért,mert még rámegy a posta.
2012. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dm-es kuponnal vettem én is.Nem tudom mennyi lehet a postaköltség de úgy gondolom olyan 3000Ft körül persze ha a postaktsg nem egy horibilis összeg mert akkor senkinek nem éri meg.
2012. márc. 1. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Én városon belül adtam el.A postakötséggel más.

2012. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok megint

Azt megcsinálhatod hogy bemész a dm-be és megkéred az eladókat ha valaki vesz ilyen pelenkát akkor szóljanak neki hogy neked van eladó,esetleg a telefonszámodat megadod.Persze attól függ mennyire vagy jóban az eladókkal.

Nekem ezt felajánlották,meg azt hogy szereznek blokkot(nekem már nem volt meg)és akkor vissza cserélik.

2012. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Egy ismerősöm van, igaz nem olyan közeli aki a dm-ben dolgozik.Ez jó ötlet!!!Köszi!!!!!!!!!!
2012. márc. 1. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!