Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi most a legjobb korlátlan...

Mi most a legjobb korlátlan mobil vezetéknélküli internet csomag? Mennyiért?

Figyelt kérdés
A vodát ne ajánljátok, most olyanom van de átverés...
2009. dec. 13. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szted ha a Voda átverés a Tré-Mobile és a Pannon nem?

ezek nem valók asztali gépre nem lehet vele torrentezni és sok GB-ot leszedni

csak levél myvip iwiw ilyenek.

próbálj vezetékest

nekem is T-mobile van de inkább félrerakom még van 6 hónap és bekötettem a UPC-t

addig meg csak lejár ez a sz@r

2009. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajna nincs lehetőség vezetékre, mert olyan hülyén van megoldva a drót hogy 2 naponta leszaggatja egy magasabb teher autó...

Új oszlopot meg nem akarnak rakni csak ha berakják a telken belülre a kertbe...


És a voda átverés, nem azt adják el amire előfizettem ráadásul ki vagyok akadva mosta telefonjukra is mert az új melóhelyemen Bp 14. kerület lakóázak között, még hálózat sincs!

Ki kell menni az utcára vagy egyszerüen nem tud elérni senki..

Röhely a 21 ik században!!!!!


Szánalom ez a Magyarország....

2009. dec. 14. 18:55
 3/4 anonim válasza:
Én is sajna csak mobilnetet tudok használni,mert rossz helyen lakom!De a vodafone igen bunkó módjára oldotta meg a netet!Márciusban fizettünk elő rá,akkor három hónapig csak féláron(3000 Ft) volt és remekül működött+ még 3 hónapig a feléért használtuk,mert a legelején 9000-et kellett befizetni,amit a 4. hónaptól vontak le mindig a számlából,így összesen fél évig féláron használtuk a korlátlan 5 Gb-os adatforgalmú netet!Hat hónapra napra pontosan jött az üzenet,hogy elértem az 5 GB-os adatforgalmat és a net lassításra kerül!De nem gyengén!Többet szerencsére nem fizetek 6250 Ft-nál,de akkor is olyan idegesítő!Azt a filmet,amit 2 óra alatt szedek le,azt a lassítás miatt 4-6 nap!
2009. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja,még hozzá tenném,hogy mióta lejárt a fél év azóta állandóan GPRS kapcsolatra kapcsol és olyankor még lassabb és jobban zabálja az adatforgalmat és csak akkor lehet visszaállítani,ha bontom,kihúzom a pendrive-ot és újra csatlakoztatom!Elméletileg ennek úgy kéne működnie,mint egy telefonnak vagyis a térerő részének!A telefonom meg se szólal,de a net hálózatot nem talál!Olyan érdekes,pedig mind a 2 Vodás! :(
2009. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!