Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség? Eddig Humana...

Mi a különbség? Eddig Humana HA Startot ettünk, most Humana HA 2-t írt a dokibácsi, amit 5 hóstól ehetünk.

Figyelt kérdés
Miben mások? Más az íze? Vagy összetétele? Fel kell készülnöm, hogy esetleg nem fogadja el. (A mostaniért sincs nagyon oda.) Ne várjam meg, míg a másik elfogy, próbáljam előbb, nehogy itt maradjunk táp nélkül.
2009. jún. 7. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Izben nincs különbség, a 2-es talán sürübb állagú. A2-esnek nagyobb a tápanyagértéke, mint a startnak. Szóval táplálobb, töményebb.
2009. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi dokink azt mondta,hogy nyugodtan ehetünk 1 éves korunkig a Hunana HA start 1-est ja és pluszos.

Most öt hónapos én nincs vele semmi gond. Azt is mondta, hogy szinte semmi különbség az 1 és a 2 között.

Egyébbként én is gondoltam rá ,hogy esetleg váltani kéne tápszert mert szegénykémnek mindig nagyon viszket a bőre már voltunk bőrgyógyásznál is vele.De semmi nem használ és már megvettük a világ összes krémjét. És ezért gondoltam,hogy ha esetleg kipróbálnánk egy másik tápszert lehet,hogy ezt nem birja. de ez már egy más kérdés.

2009. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte semmi különbség nincs a 2 között az árán kívül. Pont ezért nekünk is 1 éves korig ezt írja a dokibácsi
2009. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Bocsi,hogy offolok kicsit,nem szeretnék emiatt kérdést kiírni.Mi is így vagyunk (HA Startot eszik a kisfiam ) ...a 2-es árát szeretném megtudni!Légyszi írjátok meg,ha valaki tudja!Köszönöm!
2009. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most néztem a neten, a Humana HA 2 2326,-. A Startért mi eddig 2010,-ot fizettünk. (azért durva!!!)
2009. jún. 8. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!