Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tépkedi babám a haját...

Miért tépkedi babám a haját szopizás közben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Amiért mind. Legalábbis az enyémek. Ha épp aktív szakaszban vannak, jár a kezük, ezt találják meg. Abbahagyja ha párszor megtépi magát :) És keres mást:(
2012. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem tudom a választ a kérdésedre,de az én kisfiam is csinálja,olyan mintha vakargatná is közbe a kis fejbőrét,ott ahol kapirgálta hámlott is a bőre,tegnap fürdés előtt bekentem babaolajjal neki,ma már nem csinálta.Lehet viszketett neki vagy nem tudom.:)Amúgy hullik el a babahaja és már csak a feje tetején van ahol tépkedte,de már nő az új is.:)
2012. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kicsit nevettem a kérdésen de csak azért mert ezsembe jutott, az enyém is csinálta, és már kinomban nagyon vékony sapit huztam rá, igy nem kaparta, de szerintem annyirta jol érzi magát cicizés közben hogy ezt is kell csinálni, nálunk ez 3 hétig tartott kb, aztán ráállt a cici maszirra, aztán meg adtam a kezébe egy rágokát, és azzal hadonászott.
2012. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de az én fiam is csinálta egy időben. Azóta a mellemet piszkalja,vagy az orromat.
2012. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!