Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napos a babám, szerencsére...

4 napos a babám, szerencsére megindult a tejem, de szerintem nem túl sok. Fejek is, de az is csak 40 ml körül van egyelőre. Mit adjak még neki? Vizet vagy teát?

Figyelt kérdés
Holnap jön majd a védőnő, gondolom mindenről felvilágosít, csak hajnalban is volt egy nagyobb sírása a picinek, persze rögtön megijedtem. De lehet, hogy csak a hasa fájt.
2009. jún. 7. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Gratulálok a kis jövevényhez!:)

Szerintem egyelőre ne adj neki mást,mert nincs túl nagy forróság-ami miatt esetleg szomjas lehetne- és pár naposan talán még nem is akkora az étvágya,hogy ne lenne elég a tejed.

Várd meg a védőnődet,ő biztosan segít majd "tájékozódni" !

2009. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok! Tejszaporításra én szoptatós teát ittam homeopátiás golyókkal, de a legjobb az alkoholmentes sör volt. De ne aggódj vannak időszakok amikor kicsit kevesebb a tej, de a kisfiam is 17 hónapos koráig szopott. Sok sikert és kitartást!
2009. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szopi után ennyit fejsz?

ha nem sir akkor bizti evett eleget.Fejjél minden étkezés után és meglátod egyre több lesz.

Vizet adni neki?Akkor ikább a lefejt tejet!

2009. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam szoptatni de 7 hónapos koráig fejtem a babámnak a tejet és nem teáztattam meg vizeztem egyáltalán!!!Mindenféleképpen szedjél homeós cuccokat és teát a tejedre!!az újszülött babáknak akkora a gyomra m int 1 cseresznye nem izgulj nem hal éhen!!
2009. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!