Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan közületek akinek a...

Van olyan közületek akinek a gyerkőcnél kimaradt a mászás?

Figyelt kérdés
A kisfiam már 10 és fél hónapos már két hónapja kúszik, tehát a földön nem négykézláb és az istennek nemakar mászni. Nemtudom hogy csak lusta-e vagy kényelmes ez így neki. A lábait tolja meg húzza maga alá, de a kezét nem akarja használni, olyan mintha nehéz lenne neki elől a súlya, vagy a buksija. Baj ha kimardnak a folyamat részei, mármint ha jól tudom a következő az elméleti menet: fordulás, kúszás, mászás, felülés, felállás, járás.
2009. jún. 7. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam forogni nem akart sokáig, aztán a kommandó kúszással együtt elkezdett. Most 8hós, már négykézláb megy, feláll mindenhova és a bútorokba kapaszkodva járkál, ő pl. ülni nem akar...

Doktornőnk azt mondta semmi baj, de kérdezd meg te is a dokit.

2009. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a sorrned felcserélhető

az egyetlen, ami baj, ha kimarad, az a mászás

kérdezd meg az orvost

szerintem el fog küldeni gyógytornára

2009. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy tudom, hogy a gyógytorna nagyon hasznos. Több helyről hallottam ugyanazt, hogy egy alkalom után már mászott, aztán a következő után felült, felállt a baba! De ne Aggógj, mert az én babám is későn kezdte a mászást. 10-11 hónaposan. Most 13 hónapos és még mindig mászik. Úgy látom ez így biztonságos neki. Jól be kell vmit gyakorolnia és csak úgy fog biztosan menni a mozdulatsor. Keressetek gyógytornászt és mászni fog mint a csík!
2009. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a gyógytornász valóban jó, de te még ne aggódj! Én ugyanebben a cipőben jártam. 7 hósan kezdett kúszni a fiam, de még 10 hósan nem mászott. Erre kértem időpontot egy dévényes gyógytornászhoz (több, mint 2 hete), jövő keddre adott. Azóta négykézlábra állt, felült, felállt, és mászik a kisfiam. Szóval szerintem még ne aggódj, hihetetlen gyorsan fejlődnek!
2009. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!