Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 4 hónapos babátok?...

Mit tud 4 hónapos babátok? Forog már?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
a miénk jövö héten lesz 4 honapos. még nem forog, de ha leteszem éjszaka függölegesen a kiságyba, biztos hogy keresztbe kell fel. valamelyik nap felcsuszott a kiságy sarkába. a sirásra mentem be, nem tudott mozogni annyire becsuszott. 65 centi és nagyjából 6 kiló. szereti ha beszélek hozzá, nagyokat mosolyog, beszélget. kezét még mindig ökölbe tartja a legtöbbet.nekem végig alussza az éjszakát. te babád fiu vagy lány?és ő mit tud?
2009. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém 4 hónaposan már teljesen egyedül átfordult, hasról hátra és fordítva is. Volt, hogy napi 15-20 alkalommal is. Most 5 és fél hónapos, már kúszni akar.
2009. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Kislány. Ő a kezét már főleg kiengedve tartja de azért még ökölbe is szokott lenni és nézegeti, mindig mosolyog főleg ha beszélnek hozzá és válaszolgat magánhangzókkal (eőő,áúú stb.). Nagyon szereti a tárgyakat mindent meg akar kaparintani és miután jól megnézte, beletömi a szájába. Alig akar enni mert minden érdekli csak az nem. Ha meg büfi után visszateszem, hogy egyen még szinte kinevet meg fogdossa, húzogatja szóval játszik vele. Nem is értem mitől hízik mostanság. Megtalálta a nagyujját, ha éjszaka felkel és nem termek ott azonnal akkor tuti úgy találom meg (még 2x kel). Ami zavar, hogy nem mászik el az ágyban és nem fordul még az oldalára sem ill. utál hason lenni de ha úgy teszem le, hogy a keze a mellkasa alatt van akkor pár percig elvan. Pedig erős baba, ha ülésbe húzom tartja magát meg húzza magát ő is. Ha meg az ölemben van félig ülő helyzetben akkor erőlködik, hogy teljesen fel tudjon ülni.

2009. jún. 6. 19:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, 5800gramm és 61cm.
2009. jún. 6. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Január 23-án született a kispasim:) 7200gr 66cm

kb 2 hete forog hátról-hasra, vissza még nem.

Kiabál a macijával, hajnal 5kor énekel, vagy valami olyasmi:)

Éjszaka még ált 1x kelt szopizni 3 körül. Örökmozgó:) Vidám kis fickó:)

2009. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 4 hónapos, 63 cm és 5700 gramm. Nem fordul még át, de próbálkozik, a vállán még nem tudja átlökni magát. Viszont kúszik már, éjszaka bejárja a kiságyat.:-)
2009. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 2009.jan.24-én született.Most 8,5 kiló :))

3,5 hónapos kora óta átfordul hátról-hasra (vissza még csak próbálkozik).Imádja a játékait,mindenért nyúl és rögtön tömködi a szájába.Ő is rendszeresen azt csinálja,hogy este leteszem "függőlegesen" aludni a kiságyba és hajnalban sírásra megyek be hozzá,mert keresztbe fordult és a lába kilóg a kiságy rácsai között :) Egyébként 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát és rengeteget eszik :)))

2009. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!