Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokban fürdetitek babátok...

Hány fokban fürdetitek babátokat? És mennyi van a szobájában?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam,elég változékony idő van és taknyos egy kicsit,nem szeretném,ha megfázna jobban.
2009. jún. 6. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürdetéskor 24-25 fok van nála amúgy meg olyan 20 körül. 3 hónapos.
2009. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
25 fok szobahomersekletu szobaban. A vizet nem szoktam merni, a forro vizbe annyi hideg vizet teszek amig nem forro,mar nem egeti a kezem,de kellemes meleg. Az en babam igy szereti.
2009. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

A víz hőmérséklete 37 fokos legyen, a szobáé pedig olyan 24. Amúgy érzed te is, hogy kellően meleg-e a víz, illetve a szoba hőmérséklete.

Amúgy megsúgom, a hőmérő mutathat 24-25 fokot is, mégis van,. hogy bekapcsolom a fürdés idejére a hősugárzót! Aztán kis szellőztetés. :)

2009. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elneztem a kerdest, bocsi.Tehat a szobajaban amugy 21 fok szokott lenni.
2009. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is 25 fok körül szokott lenni mindig,és egy kicsit melegebbet szoktunk csinálni,ha fürdik.Hideg szokott lenni este alvás közben a keze,attól féltem,megfázik.Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 6. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:

18.25-ös vagyok. Gondolom azért lettem lepontozva, mert rosszul fogalmaztam és egyesek nem jól értették. Szóval a fürdés ideje alatt 37 fok a víz és 24 a szoba. Szinte mindenhol ezt ajánlják!

Amúgy így is van, hogy 24-25 fok van a szobában, mert azért jó idő is van és a lakás is jól szigetel. Mi ennek ellenére mégis hűvösebbnek érezzük fürdésre és ezért a hősugárzó!

2009. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Számomra hasznos volt a válaszod!:)
2009. jún. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!